O nás

Začalo to jahodami...

Když jsme v roce 2005 řešili, čím osázíme naši půdu o rozloze půl hektaru, padla naše volba na jahodníky. Již tehdy jsme si dávali záležet na tom, abychom sklízeli šetrně a zákazníkům nabízeli pouze kvalitní produkty. Ti si k nám díky tomu rychle našli svoji cestu a my jsme tak postupně mohli rozšířit naše pole až na dnešních 25 hektarů. K jahodám se postupně přidávaly další plodiny, takže nyní pěstujeme také hrášek, česnek, nakládačky, dýně, brambory, chřest a dokonce i melouny. 

mceclip0-1

 

 

 

 

 

 

Jak náš stánek rozkvetl do krásy

Vedle pěstování různých plodin se nám brzy podařilo navázat také spolupráci s holandskými pěstiteli květin, a tak náš stánek začaly zdobit řezané mečíky, tulipány a narcisy. K těm se postupně přidaly i sazenice hlíz a cibulovin, kterých přímo na stánku najdete okolo sto druhů a na e-shopu dokonce přes 500. Náš stánek také rádi přizpůsobujeme různým ročním obdobím, a tak zatímco ho na podzim zdobíme strašidelnými dýněmi, v zimě tu najdete romantickou zimní zahradu pečlivě vybraných vánočních stromků. 

rozkvetly_stanek

 

 

 

 

 

 

Naši zákazníci jsou naše inspirace i hnací motor

Velice si ceníme každého, kdo k nám na stánek do Doksan zavítá, protože rádi nasloucháme tomu, co si naši zákazníci přejí. I proto jsme se od jahod postupně dostali nejen k dalším plodinám, které pěstujeme, ale také k rozšíření naší nabídky o další potraviny, sazenice a zahradnické potřeby od výrobců a pěstitelů z celého regionu. Ten se snažíme co nejvíce rozvíjet, podporovat a dělat mu dobré jméno, takže si od nás všechny kvalitní a poctivé produkty přes náš e-shop mohou zakoupit také lidé z celých Čech a Slovenska. 

_DSC4456

 

  

 

 

 

 

V co věříme

  • Kvalita je u nás na prvním místě

    Našim zákazníkům chceme nabízet jenom to nejlepší. Používáme moderní technologie ve spojení s lidským faktorem, a proto vše, kde nám to množství dovolí, volíme šetrnou ruční sklizeň. Věříme totiž, že lidská ruka a oko nemají v péči o rostliny konkurenci. Tak přistupujeme i k produktům od našich dodavatelů, u kterých sledujeme kvalitu se stejnou intenzitou a pečlivostí.

  • Záleží nám na udržitelnosti

    V naší produkci se co nejvíc snažíme šetřit životní prostředí kolem nás. Myslíme na to, abychom půdě navraceli to, co si z ní bereme. Pro pěstování využíváme kapkovou závlahu, abychom neplýtvali vodou. Našim zákazníkům vždy nejprve nabízíme ekologická balení našich produktů, i když je u nás tato varianta s ohledem na vyšší náklady zatím za menší doplatek.

  • Podporujeme náš region a jeho rozvoj

    Produkty na našem stánku i e-shopu pocházejí od lokálních výrobců a pěstitelů. V našem regionu rádi podporujeme místní spolky a dobročinné organizace, u kterých věříme, že sdílí stejné hodnoty a vize jako my.

 

Přijďte si s námi popovídat i Vy

Jsme Pavel Rohlíček a Martin Cibulka. Dva nadšenci, kteří se nebojí práce rukama, ale kteří vždycky chtěli všechno dělat ještě o trochu líp, než se po nich chtělo. A taková je celá naše Jahodárna Brozany se všemi našimi podporovateli a zaměstnanci. Máte i vy nápad nebo byste se s námi chtěli podělit o nějakou myšlenku? Napište nám a nebo se za námi stavte osobně přímo na stánku, rádi Vás uvidíme. :-)

jahodarna_brozany